• y

Wesela

Zorganizuj wesele marzeń

Romantyczna muzyka, lilie wodne i goście czekający na Was nad brzegiem jeziora – to nie bajka, lecz nasza wizja na Wasze przyjęcie weselne. Przyjęcie, które pozostanie na zawsze w pamięci Waszej i Waszych gości.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej Pary Młodej jest wesele po wzruszającej uroczystości zaślubin. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by marzenia o eleganckim przyjęciu przekuć w rzeczywistość.

Elegancka sala na miarę ekskluzywnego wesela

Do Waszej dyspozycji oddajemy elegancką przestronną salę (klimatyzowaną) – bez filarów i z drewnianym parkietem do tańczenia. Gwarantuje to doskonałą i komfortową zabawę do białego rana – w nawet najbardziej upalne dni. Dodatkowym atutem sali jest taras z widokiem na jezioro Czos – strefa wypoczynku i chwili wytchnienia od szalonej zabawy.

W pełni zaangażujemy się w organizację przyjęcia weselnego

Organizacja wesela w hotelu Anek nie kończy się na udostępnieniu sali bankietowej. Nasze usługi wykraczają poza tę sferę – pomagamy w doborze dań, ustawieniu stołów czy dekoracji.

Zapewniamy wyborne menu z akcentem mazurskiej kuchni (niebywała atrakcja dla gości z innych regionów Polski) – z możliwością elastycznego dopasowania dań do Waszych preferencji. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, ponieważ ten dzień ma być wyjątkowy – dla Was.

Już teraz skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły organizacji przyjęcia weselnego.